تبلیغات
وبلاگ طرفداران مجموعه کتاب های توایلایت - استفنی مه‌یر «بلندی‌های بادگیر» را پرفروش كرد

استفنی مه‌یر «بلندی‌های بادگیر» را پرفروش كرد

پنجشنبه 26 فروردین 1389 06:45 ب.ظ

نویسنده : بلا جاویدی
ارسال شده در: درباره ی استفنی مه یر ،
به گزارش خبرگزاری كتاب ایران(ایبنا) به نقل از تلگراف ، این افزایش كه موجب امتنان بسیار ناشر این كتاب یعنی هارپر كالینز شده به دلیل اشاره به این كتاب در مجموعه پرفروش استفنی مه‌یر یعنی «گرگ و میش» صورت گرفته است.

تا پیش از انتشار مجموعه «گرگ و میش» در سال 2005 كتاب «بلندی‌های بادگیر» امیلی برونته به طور متوسط 8 هزار جلد در سال در بریتانیا فروش داشت . اما از سال پیش ناشر این كتاب با تهیه یك جلد جدید مشابه جلد « گرگ و میش » برای كتاب و افزودن جمله « كتاب محبوب بلا و ادوارد » این اثر كلاسیك را روانه بازار كرد .

بقیه خبر در ادامه مطلب ....
در نخستین هفته انتشار این كتاب بیش از 2500 نسخه از آن به فروش رسید و در یك سال فروش 34 هزار جلدی را تجربه كرد و اكنون در شمار پرفروش ترین آثار كلاسیك قرار گرفته است .

هارپر كالینز به دنبال این موفقیت دو اثر كلاسیك دیگر یعنی « رومئو و ژولیت » و « غرور و تعصب » را نیز با طراحی گرگ و میشی روانه بازار كرده تا توجه نوجوانان و جوانان هوادار این مجموعه را معطوف آن‌ها سازد .

«بلندی‌های بادگیر» رمان امیلی برونته شاعر و نویسنده انگلیسی كه در سال ۱۸۴۷ منتشر شده ، تنها رمان اوست که شهرتی جهانی یافته‌است . این رمان داستان عشق آتشین ولی پر از مشکل هیث‌کلیف و کاترین ارنشاو است ‌که سرانجام این دو و بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند. هیت کلیف کولی‌زاده‌ای است که موفق به ازدواج با کاترین نمی‌شود و پس از مرگ کاترین به انتقام‌گیری روی می‌آورد. در «گرگ و میش» نیز دلبستگی بلا با ادوارد كه خون آشامی متفاوت است، موجب جلب توجه خون‌آشام‌های خطرناك به بلا و خانواده او می‌شود .

دو لوگوی جدید این كتاب : 1 - 2

اسكن اورجینال كتابدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -